Çalışan Neredeyse Yemeği Orada

Çalışan Neredeyse Yemeği Orada

Çalışanların Evlerine Yemek Servisi

Hemen Teklif Al

Formu doldurun, size ulaşalım

Pandemiyle birlikte değişen alışkanlıklarımız iş dünyasının yeni nesil bir düzene, hibrit çalışma sistemine geçişini adeta zorunlu kıldı. Evde çalışırken öğle yemeğini hazırlama zorunluluğu, ofiste çalışırken bugün ne yesem sorunu hem kurumlar hem de çalışanlar açısından büyük bir problem haline geldi. Bir gerçek var ki, ister ofiste ister evde olsun hiç kimse açken iyi bir çalışma performansı sergileyemez.

Çok basitmiş gibi görünse de çalışanları mutlu etmenin bir yolu da lezzetli ve sağlıklı yemeklerden geçiyor. Tabi ki tek başına yeterli olmasa da usta bir şefin ellerinden çıkmış iştah açan sıcacık bir yemeğin sıradan bir tabldot yemeğe göre inkar edilmez farklılıklar yaratacağı aşikar. İşverenlerin sunduğu doğru yemek hizmeti, yalnızca çalışanların verimliliğini ve motivasyonu pekiştirmekle kalmıyor aynı zamanda çalışılan ortamın daha keyifli hale gelmesine ve aidiyet duygusunun artmasına da yardımcı oluyor.

Çalışan memnuniyetine önem veren kurumsal firmalar, Meal Box’ın yeni nesil çalışma sistemine uygun “yerinde ve doğru yemek çözümleri” ile, çalışanlarına ofiste olduğu gibi evde de öğle yemeği ve hatta kahvaltı hizmeti sunarak, onları önemsediklerini gösterme imkanı buluyorlar.

İtalyan araştırma şirketi Seamless’in yaptığı bir araştırmaya göre, çalışanların % 57’si lezzetinden hijyenine, menü seçiminden sunum şekline kadar her detayın düşünülerek hazırlandığı yemeklerin kendilerini daha değerli hissettirdiğini söylüyor. Bu kişiler aynı zamanda patronları tarafından onaylandıklarını, kendilerini yalnızca şirketin bir çalışanı olarak değil parçası olarak hissettiklerini de belirtiyor. Aynı ankete göre çalışanların %38’i özenle hazırlanmış yemekler sayesinde, şirketlerini en iyiler arasında görüyor.

Çalışanın Evine Yemek Servisi Nedir?

Çalışanın Evine Yemek Servisi Nedir?

about
  • Evden çalışanlar için adrese teslim kahvaltı ve öğle yemeği hizmetidir.
  • El değmeden özel olarak kutulanmış, hijyenik kişiye özel kaplarda servis edilen yemeklerin dağıtımı kutu içindeki özel buz aküleri sayesinde soğuk zinciri bozmadan yapılır.
  • Uzman şefler tarafından hazırlanan ve diyetisyen kontrolünden geçen menüler, kurumların çalışma programına göre her gün ya da belirli günlerde ve istenilen sayıda çalışana Meal Box’ın kendi araçlarıyla teslim edilir.
  • Paketi teslim edilen kişi isteğe göre, 110 dereceye kadar konvansiyonel fırınlara dayanıklı olan kapları mikrodalga fırında ısıtarak yemekleri arzu ettiği sıcaklıkta yiyebilir.
  • Tabaklara servis gerektirmeyen kişiye özel porsiyonluk kaplar sayesinde öğle yemeği zahmetsizce hazırlanır. Kullan-at özelliğine de sahip bu kaplarla bulaşık yıkama derdi olmaz.

 

about

Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

  • Meal Box web sitesi üzerinden form doldurarak veya müşteri hizmetlerini arayarak teklif alınır.
  • EFT/Havale, online kredi kartı ya da yemek kartları ile kolayca online ödeme yapılabilir.
  • Yemek hizmeti istenilen günler, çalışan sayısı ve adres bilgileri KVKK’ya uygun olarak Meal Box ile paylaşılır.
  • Öğle yemekleri, saat 07.00 - 12.00 saatleri arasında tek tek çalışan adreslerine soğuk zincirle teslim edilir.
  • Paketlerde kahvaltı içermesi durumunda teslimat saat 07.00 - 09.00 arasında yapılır.

Kullandığımız Markalar

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretimdeki iş ortaklarımıza ait olup, mutfaklarımız ziyaret etmek isteyenlere açıktır. El değmeden paketlenen yemekler, düzenli olarak dezenfekte edilen thermobox’lara ve kişiye özel kullan-at özellikli kaplara konularak, özel araçlarla güvenle teslim edilir.

 

 

Üretim Mutfağımız

400 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 28 kişilik profesyonel ekibimiz, günlük 10.000 kap yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapmaktadır. Usta şefimizin lezzet formülüyle deneyimli aşçılarımızın hazırladığı yemekler, beslenme uzmanımız tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Kurulduğu günden bu yana Meal Box mutfaklarına, Meal Box Hijyen Disiplini uygulaması ile görevli dışında kimse alınmamış, yemeklere temas edilmesine izin verilmemiştir.Güvenli Teslimat

Meal Box teslimat ekibi, sürekli eldiven, dezenfektan ve maske kullanmakta olup, sosyal mesafe kurallarına uygun ve temassız teslimat yapmaktadır. Teslimat araçları özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizlenmektedir. 

Bize Ulaşın

Siparişleriniz için yukarıdaki formu doldurabilir veya 0850 532 60 62 nolu çağrı merkezimizden ya da aynı numaralı Whatsapp Kurumsal hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun