Diyet Yemeğin
En Lezzetli Hali

 

Günlük 79,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Günlük 79,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Hemen Abone Ol

Formu doldurun, size ulaşalım

Diyet (Fit) Beslenme Aboneliği

İhtiyacınıza göre tam gün (günlük 5 öğün), kahvaltısız ya da öğle yemeksiz paketlerimizi (günlük 4 öğün) 10-20-30-45 günlük paketler şeklinde, kalori ihtiyacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Kahvaltısız paket içeriklerimizde alacağınız kalori miktarı ortalama 300 kcal azalmaktadır.
Öğle yemeksiz paket içeriklerimizde alacağınız kalori miktarı ortalama 400 kalori azalmaktadır.

about

Sistem Nasıl Çalışır?

  • Meal Box olarak uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte, sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için günlük 5 öğünden oluşan dengeli bir beslenme programları hazırlıyoruz.
  • Diyet yemek anlayışına gurme ev yemekleri tecrübemizi de ekleyerek 1200, 1500, 1800 ve 2200 kalori değerlerinden oluşan, gün boyu ihtiyacınız olan kalori miktarını karşılayan paketlerimizle diyeti lezzetli bir hale dönüştürüyoruz.
  • Kalori hesaplayıcı ile size uygun olan fit paketini seçiyoruz.
  • Günün tüm öğünlerini içeren paketinizi, her gün belirttiğiniz adrese sabah 7:00-8:30 veya 8:30-10:00 saatleri arasında teslim ediyoruz.
  • Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.
  • Siparişiniz oluşturulduktan sonra aboneliğinizi 2 iş gün sonrasında başlatıyoruz.
Meal Box Fit Menüsü Meal Box Fit Menüsü Meal Box Fit Menüsü Meal Box Fit Menüsü Meal Box Fit Menüsü Meal Box Fit Menüsü

Kalori Hesaplama

Günlük ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayın

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

400 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 28 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 10.000 kap yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Bizi üyelerimizden dinleyin..

ref

MacFit hediyeli 30 günlük paket satın aldım. Spor ve yemeği birlikte götürmek çok daha iyi oldu. Bu kampanya bana çok uydu. Teşekkürler.

Şener Özyıldırım

Avukat

ref

Meal Box Fit ile yaza girmeden hedefime ulaştım. Gerektiği zaman benim için bir kurtarıcı.

Ersoy Yıldırım

Serbest Meslek

ref

20 gün olmadan istediğim sonucu aldım. Ve hiç aç kalmadan, tamamen ağız tadıma uygun ve kaliteli yemeklerle... Size çok teşekkür ediyorum sayenizde hiç aç kalmadan kaliteli besleniyorum. Lütfen kalitenizden hiç ödün vermeyin.

Sevil Sever

Digital Pazarlama Uzmanı

* Bu yorumlar, kullanıcılarımızın kendi tecrübeleri olup, yaşayacağınız deneyim ve sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Beslenme Uzmanımıza Danışın

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun