Diyet Yemeğin
En Lezzetli Hali

 

Diyet (Fit) Beslenme Paketleri

183 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Diyet (Fit) Beslenme Paketleri

183 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Meal Box Fit Paketleri

Günlük öğün tercihinizi, kalori ihtiyacınıza uygun olarak, 1-10-20-30-45-60 günlük paketler şeklinde seçebilirsiniz.

Kahvaltısız paket içeriklerimizde alacağınız kalori miktarı toplam kalorinizden ortalama 300 kcal azalmaktadır.
Öğle yemeksiz paket içeriklerimizde alacağınız kalori miktarı toplam kalorinizden ortalama 400 kalori azalmaktadır.

Uzman Diyetisyenimizden

  • Sağlıklı olmak bir zincir gibi birçok parçadan meydana gelir ve beslenme de bu zincirin halkalarından biridir. Beslenme insanın en temel ihtiyaçlarından olmakla birlikte insanın sadece karnını doyurmasından da ibaret değildir. Göz ve damak zevki de önemlidir.
  • Hayatın yoğun temposunda diyet yapmak, sağlıklı beslenmek için efor sarfetmek zaman zaman hepimiz için zahmetli olabiliyor. Fakat bahanelere sığınmadan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak birinci önceliğimiz. Bu nedenle Meal Box olarak sıradan lezzetsiz diyet menüleri yerine, uzman diyetisyenimiz ve şeflerimizin özel tarifleriyle sizler için hazırlanan, damak ve göz zevkinize hitap edecek, alışılmışın dışında lezzetlerden oluşturduğumuz fit yemek menülerimizi kapınıza kadar getiriyoruz.
  • Günlük 4 ya da 5 öğünden oluşan diyet (fit) menümüzü kendi yeme alışkanlığınıza göre şekillendirebilir, sağlıklı beslenmeyi sizler de alışkanlık haline getirebilirsiniz. Menülerimiz uzman diyetisyenlerimiz tarafından enerji, karbonhidrat, protein ve yağ değerleri hesaplanarak düzenleniyor. En yüksek kaliteli ürünlerle hazırlanan Diyet (fit) menümüz ile sağlıklı beslenme artık bir lüks olmaktan çıkıyor. Sağlıklı beslenme denince akla gelen tabuların dışına çıkarak sağlık ve lezzeti sizler için bir araya getiriyoruz.
about

Sistem Nasıl Çalışır?

  • Meal Box olarak uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte, sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için günlük 5 öğünden oluşan dengeli beslenme programları hazırlıyoruz.
  • 1200, 1500, 1800 ve 2200 kalori değerlerinden oluşan, gün boyu ihtiyacınız olan kalori miktarını karşılayan paketlerimizle diyeti lezzetli bir hale dönüştürüyoruz.
  • Kalori hesaplayıcı ile size uygun olan fit paketini seçiyoruz.
  • Günün tüm öğünlerini içeren paketinizi, her gün belirttiğiniz adrese sabah 7:00-8:30 veya 8:30-10:00 saatleri arasında teslim ediyoruz.
  • Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.
  • Siparişiniz oluşturulduktan sonra aboneliğinizi 2 iş gün sonrasında başlatıyoruz.

 

Örnek Günlük Menüler

Kullandığımız Markalar

Kalori Hesaplama

Günlük ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayın

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Bizi üyelerimizden dinleyin..

ref

MacFit hediyeli 30 günlük paket satın aldım. Spor ve yemeği birlikte götürmek çok daha iyi oldu. Bu kampanya bana çok uydu. Teşekkürler.

Şener Özyıldırım

Avukat

ref

Meal Box Fit ile yaza girmeden hedefime ulaştım. Gerektiği zaman benim için bir kurtarıcı.

Ersoy Yıldırım

Serbest Meslek

ref

20 gün olmadan istediğim sonucu aldım. Ve hiç aç kalmadan, tamamen ağız tadıma uygun ve kaliteli yemeklerle... Size çok teşekkür ediyorum sayenizde hiç aç kalmadan kaliteli besleniyorum. Lütfen kalitenizden hiç ödün vermeyin.

Sevil Sever

Digital Pazarlama Uzmanı

* Bu yorumlar, kullanıcılarımızın kendi tecrübeleri olup, yaşayacağınız deneyim ve sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.