Hedefine Ulaşmanın En Lezzetli ve Hızlı Yolu

Ketojenik Beslenme Paketleri

Hemen Abone Ol

Formu doldurun, size ulaşalım

Meal Box Ketojenik Abonelikleri

Düşük karbonhidrat, yüksek yağ almaya yönelik geliştirilmiş bir beslenme programıdır.

about

Sistem Nasıl Çalışır?

  • Meal Box olarak uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte, sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için günlük 3 ana öğünden oluşan dengeli bir beslenme programları hazırlıyoruz.
  • Diyet yemek anlayışına gurme ev yemekleri tecrübemizi de ekleyerek 1200, 1500 ve 1800 kalori değerlerinden oluşan, gün boyu ihtiyacınız olan kalori miktarını karşılayan paketlerimizle ketojenik beslenmeyi lezzetli bir hale dönüştürüyoruz.
  • Kalori hesaplayıcı ile size uygun olan ketojenik paketini seçiyoruz.
  • Günün tüm öğünlerini içeren paketinizi, her gün belirttiğiniz adrese sabah 7:00-8:30 veya 8:30-10:00 saatleri arasında teslim ediyoruz.
  • Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.
  • Siparişiniz oluşturulduktan sonra aboneliğinizi 2 iş gün sonrasında başlatıyoruz.
Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü

Kalori Hesaplama

Günlük ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayın

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

400 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 28 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 10.000 kap yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Beslenme Uzmanımıza Danışın

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun