mealbox mealbox

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında restoran kalitesinde ev yemeği hizmetiyle başlayan yolculuğumuzda, kısa sürede 500 bin kişiye ulaştık. Aldığımız yatırımlarla ürün ve teknolojilerimizi geliştirdik ve 2016 yılında tek öğün yemek hizmetimizi hayata geçirdik. Mutfak ekipmanı gerektirmeyen ve servis elemanına ihtiyaç duyulmayan sıcak öğle yemeği ve kurumsal yemek hizmetimizle, firmaların yemek maliyetlerini düşürerek, çalışanlara gurme yemek deneyimi sunduk.

 

2017 yılında “yemek aboneliği” modeline geçiş yaptık. Diyet beslenme alanında yenilikçi, zahmetsiz ve lezzetli bir çözüm geliştirerek ailemize Meal Box Fit ürününü ekledik.

 

2018 yılı itibariyle 1 milyonun üzerinde siparişi müşterilerimize ulaştırdık ve 3 bine yakın aboneye ulaştık. Beslenme alışkanlıklarındaki çeşitliliği dikkate alarak “Meal Box’ta herkese uygun seçenek var!” dedik ve Vejetaryen, Sporcu ve Şeker İlavesiz beslenme aboneliklerimizi hayata geçirdik. MACFit işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz İyi Yaşam Aboneliğimiz ile sporu, sağlıklı beslenmeyi ve diyetisyen hizmetini tek abonelikte topladık.

 

Bugün Meal Box olarak İstanbulluların en büyük kapıya yemek servisiyiz. Sıcak öğle yemeği, kurumsal yemek, diyet, protein, vejetaryen, şeker ilavesiz, salata ve juice  aboneliğimizle, yemek çözümü arayan herkesin yanındayız.

 

Sertifikalarımızı incelemek için tıklayın!

 

Geri bildirimleriniz bizim için kıymetlidir. Öneri ve şikayetleriniz için destek@mealbox.com.tr ya da 0850 532 60 62‘den bize ulaşabilirsiniz.

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun