Yemekhanesi olmayan iş yerlerine
düzenli şef yemekleri getiren
yemek servisi

İş yerinizin güvenli kurumsal yemek çözümü.

Kurumsal Yemek Teklifi Al

Kurumsal yemek hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için
bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

Kurumsal yemek hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

*Bu hizmetimiz için en az 5 kişi olunması gerekmektedir.

Menülerimiz

Çalışanlarınız, her gün 4 çeşit menümüzden dilediğini tercih edebilirler.

Bizi Daha Yakından Tanıyın:

Neden Meal Box?

Bizi tercih etmeniz için 7 önemli neden:

Diğer Hizmetlerimiz

Kullandığımız Markalar

Menü Sunumları

Paketli Sıcak Yemek Servisi

Referanslarımız

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Üretim Mutfağımız

600 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 40 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 20.000 kap yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.

Müşterilerimizin Görüşleri

Meal Box Kurumsal Sıcak Yemek Servisi sistemi, 200 kurumsal müşterisi ve 5.000'den fazla memnun üyesi ile her gün büyüyor. İşte bazılarının görüşleri:

Pandemi döneminde tanıştık, hizmet almaya devam ediyoruz.

Meal Box ile tanışıklığımız, pandemi döneminde daha kaliteli bir hizmet almak istememizle gerçekleşti. Bu sürede, ürün ve hizmet kalitesinden memnun olduğumuz gibi, müşteri geribildirimlerini düzenli bir şekilde almaları ve kendilerini geliştirmeye önem vermelerinden de memnunuz.

Fiyatı dışardaki restoranlarda yemeye göre uygun ve kaliteli

Meal Box yemekleri öğlen ofisimize özel termo kutuyla, üstü kapalı şık kaplarda geliyor. Yemekleri yemekhanemizde son sunuma hazır hale getiriyorlar. Menü tatmin edici, fiyatı dışardaki restoranlarda yemeye göre uygun ve kaliteli. Tavsiye ederim.

whatsapp