İş yerinizin güvenilir,
yeni nesil yemek servisi.


Kurumsal Yemek Teklifi Al

Yüzlerce ulusal ve uluslararası firmanın toplu yemek tercihi olan Meal Box, diğer catering firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor. Meal Box'ın Sıcak Öğle Yemeği Aboneliği fiyatlarını öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

Yüzlerce ulusal ve uluslararası firmanın toplu yemek tercihi olan Meal Box, diğer catering firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor. Meal Box'ın Sıcak Öğle Yemeği Aboneliği fiyatlarını öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

*Bu hizmetimiz için en az 5 kişi olunması gerekmektedir.

*Bu hizmetimiz için en az 5 kişi olunması gerekmektedir.

Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Hijyenik mutfakta günlük pişirilip özenle paketlenmiş gurme yemeklerimiz, her gün adresinize sıcak olarak gelir. Menülerimiz çok lezzetli ve gurme yemekler içerir. Her menüde 4 ya da 5 çeşit yemek vardır.  10 gün ya da 22 günlük abonelik sistemiyle satın alma yapabilirsiniz.

about

Gurme yemeklerimiz uzman eğitmen şefler tarafından özel buharlı fırınlarda kısık ateşle, uzun süre pişirilir ve katkı maddesi içermez. Her ay değişen menümüz, şefler ve diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Günün gurme menüsü sıcaklığı 3 saate kadar koruyan özel termo kutularda, tepsi, tek kullanımlık servis seti ve gurme ekmekler ile 10.30-12.30 saatleri arasında sıcak olarak adresinize teslim edilir.

İş yeriniz için mutfak gerektirmeyen, en kolay ve lezzetli yemek çözümünü sunuyoruz.

Yemek kartı limitleriniz içinde kalarak, her gün sağlıklı ve lezzetli beslenmenizi sağlıyoruz.

Örnek Sunumlar

Örnek Menüler

Referanslarımız


Kullandığımız Markalar

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Tüm kurumsal hizmetlerimiz için bilgilerinizi bırakın.

Abonelerimiz Ne Düşünüyor?

Meal Box Kurumsal Sıcak Yemek Servisi sistemi, 200 kurumsal müşterisi ve 3.000'den fazla memnun üyesi ile her gün büyüyor. İşte bazılarının görüşleri:

ref

Meal Box ile tanışıklığımız, pandemi döneminde paket servise geçme kararımızla gerçekleşti. Bu sürede, ürün ve hizmet kalitesinden memnun olduğumuz gibi, müşteri geribildirimlerini düzenli bir şekilde almaları ve kendilerini geliştirmeye önem vermelerinden de memnunuz. Başarılarının devamını dilerim.

Pınar Güzel

Firma Yetkilisi

ref

Sürekli iyi ve hijyenik yemek arayışımız vardı. Pandemi döneminde Meal Box ile tanıştık.Yaklaşık 14 aydır düzenli çalışıyoruz. Menüleri, lezzeti, güvenli olması tercihimizi doğruluyor. Bunun yanında görüşlerinizi de önemle dikkate alıyor ve uyguluyorlar. Özetle kendi mutfağımızdan yiyor gibiyiz.

Murat Yılmaz

Firma Yetkilisi

ref

Özellikle covid ortamında sağlamış oldukları hijyenik koşullar, menü çeşitliliği ve zamanında teslimat hizmetlerinin beraberinde müşteri temsilcilerinin sürekli ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla da Meal Box, Covid sonrasında da tedarikçimiz olmayı garantiliyor.

Gülenay Çetinkaya

Firma Yetkilisi

ref

Meal Box yemekleri öğlen ofisimize termo kutuyla, üstü kapalı şık kaplarda geliyor. Yemekler her zaman oldukça sıcak. Menü tatmin edici, fiyatı dışardaki restoranlarda yemeye göre uygun ve kaliteli. Tavsiye ederim.

Kerem Yavaşoğlu

İdari İşler Müdürü

ref

Öğle yemeğini iş yerimize her gün sıcak paketli olarak alıyoruz. Aylık abonelik sisteminin çok süreli bağlayıcılığı olmaması iyi. Bir kez 1 ay ara verdik, ama son 1,5 yıldır aboneyiz. Bu sistemden memnunuz.

Meltem Turgan

Kurucu Ortak

ref

Öncelikle yemeklerinize olan göstermiş olduğunuz incelik ve titizlik teşekkür ederiz. Genel olarak menüleriniz lezzetli ve sunumunuz bir o kadar güzel sıcak oluşu muhteşem ve özel durumların dışında yemeklerimiz saatinde gelmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.:)

Seval Boz

Mali İşler Uzmanı