Meal Box Etkinlik Catering Her Yerde Sizinle

Her türlü etkinlikleriniz için aradığınız kaliteli toplu yemek hizmeti…

Hemen Teklif Al

Formu doldurun, size ulaşalım

Etkinlikleriniz için fiyat teklifi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız yukarıda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Etkinlik Alanlarımız

    • İş Toplantıları
    • Özel Organizasyonlar
    • İftar Yemekleri
    • Lansman, Zirve ve Fuarlar

Örnek Menüler

Kullandığımız Markalar

Meal Box
Etkinlik Catering

Etkinlikleriniz ve toplantılarınız için aradığınız kaliteli toplu yemek hizmeti için yandaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

phone phone

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

whatsapp