İş yerinizin güvenilir,
yeni nesil yemek servisi.


Teklif Al

Yüzlerce ulusal ve uluslararası firmanın tercihi 4/5 çeşit yemekten oluşan sıcak öğle yemeği aboneliği fiyatlarımızı öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

Yüzlerce ulusal ve uluslararası firmanın tercihi 4/5 çeşit yemekten oluşan sıcak öğle yemeği aboneliği fiyatlarımızı öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Her gün adresinize gurme yemeklerden oluşan çok lezzetli 4 çeşit menüyü, abonelik sistemiyle kişiye özel sağlıklı kullan-at kaplarda, sıcak olarak getirdiğimiz, özel bir yemek servisidir.

about

Gurme yemeklerimiz uzman eğitmen şefler tarafından özel buharlı fırınlarda kısık ateşle, uzun süre pişirilir ve katkı maddesi içermez. Her ay değişen menümüz, şefler ve diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Günün gurme menüsü sıcaklığı 3 saate kadar koruyan özel termo kutularda, tepsi, tek kullanımlık servis seti ve gurme ekmekler ile 10.00-12.30 saatleri arasında sıcak olarak adresinize teslim edilir.

İş yeriniz için mutfak gerektirmeyen, en kolay ve lezzetli yemek çözümünü sunuyoruz.

Yemek kartı limitleriniz içinde kalarak, her gün sağlıklı ve lezzetli beslenmenizi sağlıyoruz.

Örnek Menüler

Referanslarımız


Kullandığımız Markalar

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

400 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 28 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 10.000 kap yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Tüm kurumsal hizmetlerimiz için bilgilerinizi bırakın.

Abonelerimiz Ne Düşünüyor?

Meal Box abonelik sistemi, 3.000'den fazla memnun üyesi ile her gün büyüyor. İşte bazılarının görüşleri:

ref

Bu sistem ile öğle yemek sorunumuz çözüldü. Çalışanlarımız 1,5 saatten önce ofise dönmüyordu, şimdi daha verimli çalışıyoruz.

Mehmet Aydın

Firma Yetkilisi

ref

Meal Box yemekleri sayesinde günlük yemek kartı limitlerimizde kalarak iyi beslenebiliyoruz. Memnunuz.

Ayşe Birdal

İnsan Kaynakları Müdürü

ref

Özellikle Maslak'ta çok yüksek olan yemek fiyatları yüzünden ayın 20 sinde yemek kartları boşalıyordu. Meal Box bu sorunu çözdü. Teşekkürler.

Hale Binnaz Yıldırım

Kurucu Ortak

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun